جانان من!

تو که هستی غصه دیگر معنایی ندارد چون همیشه یادت در سلول به سلول تنم جاری است و من به خانه ای داشتن در وجودت حتی به مساحت یک یاد راضیم.

انقدر با وجود این فاصله حسم نسبت به تو قوی است که حتی می توانم گرمی بوسه هایت را از راه دور بر روی گونه هایم حس کنم.

لحظه های خوشی و ناخوشی را با تو در این چند ماه سپری کرده ام. لحظات شیرینی که امید داشتن تو و وصال تو مرا غرق در خود میکرد و چه لحظاتی که از بیم از دست دادن تو کامم تلخ میشد.

این لحظات تمامی ثروت زندگی من است من با این لحظات زنده ام.

راستش را بخواهی تو همان نوشداروئی که نه بعد از مرگ سهراب که در بهترین زمان زندگی به من رسیدی.

اگر می بینی عاشق تو هستم دیوانه تو هستم و تمام فکر و زندگی من شده ای  بدان که به خدا دست خودم نیست. اگر می بینی تمام لحظات دور از تو چشمانم خیس از اشک است بدان که این دست خودم نیست. دست خودم نیست که دوست دارم تمام لحظات زندگیم را کنار تو باشم.

پ ن: بازم فیلم five feet a part رو دیدم. بازم با شنیدن دیالوگای اول فیلم و آخر فیلم به گریه افتادم.

واقعا " فاصله" می تونه باعث جدایی قلب انسانها بشه؟

استلا در فیلم خواهش می کنه که قدر لمس کردن رو بدونیم چون خودش «هیچگاه» نتونست معشوقش رو لمس کنه.

ویل در نقاشی برای استلا اینجوری نوشته:

لیست اصلی ویل: «شمارهٔ ۱: تا ابد عاشق استلا بمان.»

پ ن: اولویت زندگیم عشقمه چون با وجود اون راه جدید زندگی رو یاد گرفتم. چون بهم یاد داد که عاشق خودم باشم و خودم رو دوست داشته باشم.

پ ن: فاصله حتی یه ذره هم از عشق من به تو رو کم نمیکنه ایمان دارم.

لحظات ,فیلم ,زندگی ,فاصله ,تمام ,عاشق ,خودم نیست ,تمام لحظات منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

اسپاد مووی | دانلود رایگان فیلم و سریال ایرانی (پیشنهادی خارجی) نوشته های بی ملاحظه ایرانسل رایگان ایلیا چت|چت روم ایلیا|چت ایلیا تفریحات سالم3 Messiahpkozjp5 rede Zahrawaigwspj9 webbplats دنیای چادر گل از رو